Leöweys diákok látogatták meg Pauliuc Melissa kiállítását a helyi rádióban
2025. szeptember 23-án a máramarosszigeti Leőwey Klára Elméleti Líceum VI., VII., VIII., X. és XI. osztályos tanulói Iuhos Emese, Nyisztor Tímea és Vraja-Lőkös Éva-Ibolya tanárnők kíséretében meglátogatták iskolájuk volt diákjának, Pauliuc Melissának A magány védelme alatt című festménykiállítását, amelynek a helyi rádió kiállítóterme adott otthont.
Pauliuc Melissa 2022-ben végzett a Leőwey Klára Elméleti Líceum természettudományok szakán, 2025-ben pedig a kolozsvári Művészeti Egyetemen szerzett diplomát festészet szakon. Jelenleg ugyanott restaurálás mesterképzésen folytatja tanulmányait.


