Keresés

Diákélet Helyi hírek Közélet

Jótékonysági akciót hirdettek Máramarosszigeten és Hosszúmezőn

Jótékonysági akciót hirdettek meg Máramarosszigeten és Hosszúmezőn a magyar közösségek szervezői. A Cipősdoboz-akciónak keresztelt esemény célja nem más, mint mosolyt varázsolni a hátrányos helyzetű gyermekek és idősek arcára.

Az RMDSZ Nőszervezetei, a Máramarosszigeti Ifjúsági Tanács, az RMDSZ, valamint a Tiszamenti Akácok és Búzavirág egyesületek által meghirdetett akció során, a jótékonykodók játékot, írószert, higiéniai terméket, ruhaneműt, tartós élelmiszert és édességet tehetnek egy cipősdobozba, amit a szervezők a járványügyi szabályokat betartva juttatnak majd célba.

Az elkészült ajándékcsomagokat Máramarosszigeten és Hosszúmezőn is legkésőbb december 15-ig lehet eljuttatni a szervezők által meghirdetett helyszínekre. Máramarosszigeten az RMDSZ máramarosszigeti irodájába, (Piața Libertății 24-es szám) munkanapokon 9 és 15 óra között, valamint Hosszúmezőn a Polgármesteri Hivatal régi óvoda termébe szintén munkanapokon 15 és 16 óra között lehet átadni a cipősdobozokat.

Megosztás

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *